O firmie

body kit

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tuningu samochodów. Produkujemy przede wszystkim elementy do tuningu z GFK takich jak spoilery, dokładki, progi, owiewki itp.

Szukamy najlepszych producentów, by zaoferować naszym klientom jak najszerszy i jak najlepszy asortyment produktów do tuningu.

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem jakości naszych produktów. Stawiając na innowację i optymalizację, jesteśmy i będziemy ogniwem w łańcuchu logistycznym, który zapewnia wartość dodaną. Podejmujemy się wyzwania, by codziennie spełniać to wymaganie.

Tworzymy wartość dodaną, podejmując inicjatywę i wykazując się kreatywnością oraz działając przełomowo i przyszłościowo. Uwagi i życzenia klientów są dla nas najważniejsze.

Inwestujemy w długotrwałe relacje z naszymi klientami. Koncentracja na potrzebach klienta oznacza dla nas: bycie blisko klienta, mówienie jego językiem, osobiste doradztwo oraz nieustanne poszukiwanie rozwiązań.

Za pomocą naszej sieci sprzedaży chcemy dotrzeć z naszymi produktami do coraz większej liczby klientów we wszystkich krajach. W tym celu opracowaliśmy m.in. sklep internetowy w 3 językach i waltuach.

Mimo że działamy na szeroką skalę (wysyłkowo), chcielibyśmy mieć z Państwem osobisty, bezpośredni kontakt na miejscu. Dzięki wymianie know-how, wiedzy fachowej i doświadczeń w naszej międzynarodowej organizacji możemy świadczyć najwyższej jakości usługi również na poziomie lokalnym – zapraszamy do Naszego oddziału w celu sprawdzenia jak pracujemy i jak najwyższej jakości są nasze produkty.

This post is also available in: angielski, niemiecki